Oferta

Centrum Zabaw dla Dzieci "BAJLANDIA" należące do firmy PPH. "EXPRES-CHEM", zostało zaprojektowane przy pomocy projektantów Holenderskich specjalnie z myślą o dzieciach oraz ich opiekunach. Pomysł i część urządzeń zaimportowano z Holandii która jest jednym ze światowych liderów na rynku konstrukcji zabawowych dla dzieci. Sprzęt użyty do wyposażenia jest w 100% nowy i charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim wykonany jest zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Całe wyposażenie posiada Certyfikaty Unijne CE.

Poprzez bardzo uważny dobór personelu staramy się służyć każdemu klientowi w sposób, który zyska jego zadowolenie. W naszej "BAJLANDJI" 100% personelu posiada wykształcenie wyższe, w części pedagogiczne z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Szczególną uwagę poświęcamy dostarczaniu rozrywki w bezpiecznej, miłej i kulturalnej atmosferze wesołej zabawy.

Z pomocom Holenderskich projektantów wystrój Centrum Zabaw został tak opracowany, żeby wrażenia wizualne, dobór kolorów, światła i muzyki pobudzały w dzieciach wrażenia artystyczne.

Ze względów praktycznych Centrum Zabawowe zostało podzielone na dwie części.

Pierwsza część to nowoczesne Centrum Zabaw dla dzieci, zapewniające dzieciom rozwój fizyczny i umysłowy. Z tej części dzieci mogą korzystać w cenie wejścia do centrum liczonej za godzinę zabawy. W skład tej części wchodzi między innymi duży dmuchany Ogród Zoologiczny gdzie dzieci mogą korzystać z szeregu atrakcji takich jak: dmuchany domek, podwójny mostek ze zjeżdżalniami i szeregu nadmuchiwanych zwierzątek i roślinek na które dzieci mogą się wspinać i skakać bez ograniczeń na nadmuchiwane podłoże bez obawy nabawienia się kontuzji.

Innym urządzeniem zabawowym dostępnym w tej części Centrum Zabawowego jest Park Linowy. Dzieci mogą korzystać z tego urządzenia na dwóch poziomach oferujących ćwiczenia zręcznościowe takie jak: drabinki, kładki, wiszący most linowy, tor przeszkód z kolorowymi bryłami geometrycznymi i równoważnią, zjeżdżalnią do basenu z tysiącami kolorowych piłeczek, kręte tunele zakończone pokaźnych rozmiarów śmigłowcem do którego można wejść pokonując po drodze szereg przeszkód wyrabiających sprawność fizyczną dzieci na koniec batut na którym można skakać aż do nieba.

Następnym urządzeniem tej części Centrum Zabawowego jest Wielofunkcyjna Altana wypełniona tysiącami kolorowych piłeczek. W górnej części altany znajduje się platforma na którą można się dostać na dwa sposoby, wspinając się kolorową kładką, albo mini skałką wspinaczkową. Po osiągnięciu celu dziecko ma do wyboru zjazd z platformy miękką mini zjeżdżalnią na miękkie podłoże albo skok do altany z piłeczkami.

Obok altany znajduje się kolorowy domek wykonany z bezpiecznego miękkiego materiału, pokryty postaciami z bajek do którego lubią zaglądać dziewczynki. Chłopców interesuje bardziej zamek, który stoi w sąsiedztwie. Można do niego wejść wrotami głównymi albo bocznym wejściem. W zamku można się wspiąć na mini basztę albo zjechać do fosy mini zjeżdżalnią.

W opisywanej części Centrum Zabawowego znajduje się jeszcze tor przeszkód składający się z czterech połączonych urządzeń sprawnościowych. Urządzenia te dzieci bawiąc się w grupie z rówieśnikami mogą same dowolnie konfigurować jak klocki, dzięki czemu zabawa ta kształtuje u dzieci zdolności plastyczne. Ze względu na rozmiar zabawa ta wypracowuje u dzieci umiejętności zabawy w grupie.

W opisywanej części zabawowej "BAJLANDJI" rozstawione są Krzywe Zwierciadła zniekształcające w zabawny sposób przeglądające się w nich dzieci, wywołując radość i salwy śmiechu. Każde ze Zwierciadeł jest oprawione w kolorową ramę przypominającą postać z bajki.

Przy każdym z opisanych urządzeń znajdują się wygodne kanapy, z których dorośli mogą obserwować swoje bawiące się dzieci.

W Centrum Zabawowym znajduje się 60" TV, na którym dzieci mogą oglądać programy dla najmłodszych.

Cały teren naszej "BAJLANDJI" pokryty jest siecią Internetu Bezprzewodowego i na prośbę gości posiadających ze sobą własny sprzęt, obsługa udostępni hasło.

Zadbaliśmy także o podniebienia naszych gości wyposażając Centrum Zabawowe w mini bar z wygodną kawiarnią. Można tam wypić dobrej jakości kawę z nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego, smaczną herbatę, gorącą czekoladę lub sok wyciśnięty prosto ze świeżych owoców cytrusowych do których można zamówić ciepłą, pyszną szarlotkę. Można też zjeść szybki, gorący posiłek składający się z gorących nugatów drobiowych, hod-dogów, zapiekanek i frytek.

Dla osób na diecie oferujemy całą gamę sałatek i surówek oferowanych prosto z nowoczesnego baru sałatkowego. Mini bar oferuje też świeże ciasto i słodycze jak również zimne napoje.

Z pomocą Holenderskich projektantów wystrój Centrum Zabaw został tak opracowany, żeby wrażenia wizualne, dobór kolorów, światła i muzyki pobudzały w dzieciach wrażliwość artystyczną.

Druga część Centrum Zabawowego dla Dzieci "BAJLANDIA" to bajeczny mini lunapark. Ta część jest wydzielona z obiektu barierkami i dodatkowo płatna za każdą przejażdżkę na wspaniałych, bajecznych urządzeniach. W skład Lunaparku wchodzi Tor z Samochodzikami wydzielony barierkami na parterze Centrum Zabawowego. Do dyspozycji gości są tam cztery samochodziki, każdy w innym kolorze. Samochodziki te jeżdżą świecąc kolorowymi światłami. Jazda polega na uniknięciu zderzenia pomiędzy samochodzikami. A jeżeli dojdzie do zderzenia to samochodzik odbija się od przeciwnika miękkim zderzakiem wywołując u kierowców salwy śmiechu. Są to jedyne Urządzenia w Centrum Zabawowym, z których za dodatkową opłatą mogą korzystać zarówno dzieci jak i rodzice.

Na piętrze Centrum Zabawowego za barierkami znajdują się pozostałe urządzenia Mini Lunaparku. W ich skład wchodzi karuzela "KOSMICZNE ORŁY", która na pokład zabiera w czterech gondolach ośmioro dzieci. Karuzela obraca się z dziećmi naprzemiennie unosząc i opuszczając gondole. Podczas podniebnej podróży słychać szum silników "KOSMICZNYCH ORŁÓW", które mrugają kolorowymi światełkami. Podczas lotu dzieci mogą strzelać z pokładowych działek. Obroty karuzeli przystosowane są dla dzieci.

Następnym urządzeniem Lunaparkowym jest "BAJKOWA KOLEJKA" składająca się z sześciu połączonych ze sobą jednoosobowych wagoników przypominających postacie z bajek. Kolejka porusza się z dziećmi po torach. Trasa kolejki biegnie pomiędzy wzgórzami, pokrytymi tropikalnym lasem.

W Lunaparku znajduje się również karuzela "WESOŁE PODUSZKOWCE". Karuzela ta zabiera w sześciu gondolach nawet dwanaścioro dzieci. Tak jak jej poprzedniczka, podczas podróży z dziećmi obraca się naprzemiennie opuszczając i podnosząc gondole z dziećmi na potężnych sześciu ramionach świecąc wesoło kolorowymi światełkami. Również prędkość tego urządzenia przystosowana jest do podróży z dziećmi.

Ostatnim urządzeniem Lunaparku jest "PIRACKI OKRĘT", który na pokład zabiera czworo dzieci. Okręt ten pod pełnymi żaglami pokonuje z załogą spienione fale, świecąc dziarsko kolorowymi światłami nawigacyjnymi. Załoga Okrętu ma do obrony armatę, z której podczas rejsu może ostrzeliwać przeciwnika.

Na wybór powyższych urządzeń, oraz sposób adaptacji naszego lokalu, w głównej mierze miało wpływ bezpieczeństwo dzieci korzystających z naszych usług.

  

W I E L K A   P R O M O C J A   C E N O W A ! ! !

CENNIK

1 GODZINA ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM

Poniedziałek Nieczynne.

Wtorek - Piątek:

 • od godziny 11:00 do godziny 15:00 - 10zł     8zł (kolejna godzina 6zł)
 • od godziny 15:00 do godziny 19:00 - 12zł   10zł (kolejna godzina 8zł)

Sobota - Niedziela - Święta:

 • od godziny 11:00 do godziny 19:00 - 14zł   12zł(kolejna godzina 10zł)

WSZYSTKIE URZĄDZENIA LUNAPARKOWE PŁATNE - 5zł ZA PRZEJAŻDŻKĘ.

  

CENNIK USŁUG DLA PRZEDSZKOLNYCH GRUP ZORGANIZOWANYCH POWYŻEJ 15 DZIECI

2 GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM

Wariant I

Wtorek - Piątek:

 • od godziny 11:00 do godziny 15:00 - 10zł

W TYM:

 • DWIE GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM
 • PRZEJAŻDŻKA NA JEDNYM URZĄDZENIU LUNAPARKOWYM NA PIĘTRZE
 • KAWA, HERBATA DLA OPIEKUNÓW GRUPY

Wariant II

Wtorek - Piątek:

 • od godziny 11:00 do godziny 15:00 - 15zł

W TYM:

 • DWIE GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM
 • PRZEJAŻDŻKA NA DWÓCH URZĄDZENIACH LUNAPARKOWYCH NA PIĘTRZE
 • NAPOJE DLA DZIECI
 • KAWA, HERBATA DLA OPIEKUNÓW GRUPY

 

CENNIK URODZINOWY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH POWYŻEJ 6 DZIECI

Wariant I - 18zł. OD DZIECKA

2 GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM

stoliki z rezerwacją

dwupiętrowy park linowy z przeszkodami ze zjazdem do basenu z kulkami, dmuchany ogród zoologiczny, tor przeszkód, kącik dla najmłodszych, basenik z kuleczkami, zamek księżniczki, domek Jasia i Małgosi.

___________________________________________________________________________________________________________

Wariant II - 26zł. OD DZIECKA

2 GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM

stoliki z rezerwacją

dwupiętrowy park linowy z przeszkodami ze zjazdem do basenu z kulkami, dmuchany ogród zoologiczny, tor przeszkód, kącik dla najmłodszych, basenik z kuleczkami, zamek księżniczki, domek Jasia i Małgosi.

po 2 przejażdżki dla każdego dziecka na wybranych urządzeniach lunaparkowych

___________________________________________________________________________________________________________

Wariant III - 35zł. OD DZIECKA

2 GODZINY ZABAWY W CENTRUM ZABAWOWYM

stoliki z rezerwacją

dwupiętrowy park linowy z przeszkodami ze zjazdem do basenu z kulkami, dmuchany ogród zoologiczny, tor przeszkód, kącik dla najmłodszych, basenik z kuleczkami, zamek księżniczki, domek Jasia i Małgosi.

2 przejażdżki na wybranych urządzeniach lunaparkowych

POCZĘSTUNEK PRZY ZAREZERWOWANYCH STOLIKACH:

 • Tort z cukierni "u Wołka"  
 • Szampan bezalkoholowy dla dzieci
 • Chipsy
 • Dwa małe kartoniki soku (na dziecko)

NIESPODZIANKA DLA SOLENIZANTA ! ! !

___________________________________________________________________________________________________________

UWAGA!!! - OFERTA SPECJALNA NA KINO 7D

CINEMA RIDER 7D

Bilet grupowy dla dzieci z pakietu urodzinowego w cenie 10zł/dziecko !!!

http://www.kino7d.pl/